Welcome to
Pool South Africa
Pool Billiards South Africa

2019 SA Opens 8-Ball Pool Championships

Semis

Best of 11
Date Time Table Player A   Player B Score Score Winner Referee
5 Oct 08:30:00 35 JOSEPH MTSWENI (CG) 9 VS NAZEEM WASSUNG (WP) 4
5 Oct 08:30:00 44 JEREMIAH NAIDOO (SAP) VS MBUTI MBOTYENI (EC) 10

Quarters

Best of 11
Date Time Table Player A   Player B Score Score Winner Referee
4 Oct 16:30:00 2 THAMSANQA JABAVU (CG) VS JOSEPH MTSWENI (CG) 9 3 6 JOSEPH MTSWENI (CG) 9
4 Oct 16:30:00 6 AZIM HOOSEN (CG) 12 VS NAZEEM WASSUNG (WP) 4 5 6 NAZEEM WASSUNG (WP) 4
4 Oct 16:30:00 10 KETAN NYDOO (CG) 14 VS JEREMIAH NAIDOO (SAP) 2 6 JEREMIAH NAIDOO (SAP)
4 Oct 16:30:00 14 MBUTI MBOTYENI (EC) 10 VS SELLO DICK (CG) 2 6 1 MBUTI MBOTYENI (EC) 10

16

Best of 9
Date Time Table Player A   Player B Score Score Winner Referee
4 Oct 14:00:00 1 THAMSANQA JABAVU (CG) VS ASHLEY DANIELS (OVB) 16 6 4 THAMSANQA JABAVU (CG)
4 Oct 14:00:00 3 JOSEPH MTSWENI (CG) 9 VS YUEN STOUT (WC) 6 4 JOSEPH MTSWENI (CG) 9
4 Oct 14:00:00 4 FAIZEL LINKS (WC) VS AZIM HOOSEN (CG) 12 3 6 AZIM HOOSEN (CG) 12
4 Oct 14:00:00 6 PIETER DU TOIT (EG) 13 VS NAZEEM WASSUNG (WP) 4 5 6 NAZEEM WASSUNG (WP) 4
4 Oct 14:00:00 7 RAJA NAIDOO (SAP) VS KETAN NYDOO (CG) 14 4 6 KETAN NYDOO (CG) 14
4 Oct 14:00:00 9 DEAN BYLEVELD (WP) 11 VS JEREMIAH NAIDOO (SAP) 1 6 JEREMIAH NAIDOO (SAP)
4 Oct 14:00:00 10 LESLIE MUNTINGH (EG) VS MBUTI MBOTYENI (EC) 10 0 6 MBUTI MBOTYENI (EC) 10
4 Oct 14:00:00 12 WAYNE WEBBER (WC) VS SELLO DICK (CG) 2 4 6 SELLO DICK (CG) 2

32

Best of 9
Date Time Table Player A   Player B Score Score Winner Referee
4 Oct 10:15:00 1 VELLY DIAMOND (GN) 1 VS THAMSANQA JABAVU (CG) 2 5 THAMSANQA JABAVU (CG)
4 Oct 10:15:00 3 ZAINE KHAN (SG) VS ASHLEY DANIELS (OVB) 16 2 5 ASHLEY DANIELS (OVB) 16
4 Oct 10:15:00 5 JOSEPH MTSWENI (CG) 9 VS YANDISA MAJOLA (EC) 5 1 JOSEPH MTSWENI (CG) 9
4 Oct 10:15:00 7 YUEN STOUT (WC) VS SHAHEEM ROSSIER (WP) 8 5 2 YUEN STOUT (WC)
4 Oct 10:15:00 9 FAIZEL LINKS (WC) VS OTTO LANGE (NWP) 5 4 FAIZEL LINKS (WC)
4 Oct 10:15:00 11 NIRO RAMCHARITER (SDB) VS AZIM HOOSEN (CG) 12 1 5 AZIM HOOSEN (CG) 12
4 Oct 10:15:00 13 PIETER DU TOIT (EG) 13 VS BOSCO MANAKANA (GN) 5 2 PIETER DU TOIT (EG) 13
4 Oct 10:15:00 15 ROBBIE GRACE (GN) VS NAZEEM WASSUNG (WP) 4 0 5 NAZEEM WASSUNG (WP) 4
4 Oct 10:15:00 17 TEWIS JOUBERT (GN) 3 VS RAJA NAIDOO (SAP) 1 5 RAJA NAIDOO (SAP)
4 Oct 10:15:00 19 NEVILLE DAVIDS (NWP) VS KETAN NYDOO (CG) 14 1 5 KETAN NYDOO (CG) 14
4 Oct 10:15:00 21 DEAN BYLEVELD (WP) 11 VS SHUKRI ISAACS (IKP) 5 3 DEAN BYLEVELD (WP) 11
4 Oct 10:15:00 23 YADESH MAHARAJ (KZN) VS JEREMIAH NAIDOO (SAP) 3 5 JEREMIAH NAIDOO (SAP)
4 Oct 10:15:00 25 YAZEED SALIE (WC) 7 VS LESLIE MUNTINGH (EG) 3 5 LESLIE MUNTINGH (EG)
4 Oct 10:15:00 27 MOHAMMED SEEDAT (SG) VS MBUTI MBOTYENI (EC) 10 2 5 MBUTI MBOTYENI (EC) 10
4 Oct 10:15:00 29 BENJAMIN LESTER (WC) 15 VS WAYNE WEBBER (WC) 0 5 WAYNE WEBBER (WC)
4 Oct 10:15:00 31 ANGELO MAY (OVB) VS SELLO DICK (CG) 2 4 5 SELLO DICK (CG) 2

64

Best of 9
Date Time Table Player A   Player B Score Score Winner Referee
04 Oct 08:30:00 1 VELLY DIAMOND (GN) 1 VS ZIAD KHAN (CG) 5 2 VELLY DIAMOND (GN) 1
04 Oct 08:30:00 2 HENRY KRUGER (SDB) VS THAMSANQA JABAVU (CG) 0 5 THAMSANQA JABAVU (CG)
04 Oct 08:30:00 3 ZAINE KHAN (SG) VS DAYA MOODLEY (KZN) 5 3 ZAINE KHAN (SG)
04 Oct 08:30:00 4 KUMARAN PATCHAI (KZN) VS ASHLEY DANIELS (OVB) 16 2 5 ASHLEY DANIELS (OVB) 16
04 Oct 08:30:00 5 JOSEPH MTSWENI (CG) 9 VS JACOBUS JANKOWITZ (NWP) 5 2 JOSEPH MTSWENI (CG) 9
04 Oct 08:30:00 6 REZA SAFOEDIEN (IKP) VS YANDISA MAJOLA (EC) 3 5 YANDISA MAJOLA (EC)
04 Oct 08:30:00 7 YUEN STOUT (WC) VS TUMI NYARELI (CG) 5 0 YUEN STOUT (WC)
04 Oct 08:30:00 8 IVANO FELIX (IKP) VS SHAHEEM ROSSIER (WP) 8 3 5 SHAHEEM ROSSIER (WP) 8
04 Oct 08:30:00 9 THABANG MAKHUBEDU (GN) 5 VS FAIZEL LINKS (WC) 3 5 FAIZEL LINKS (WC)
04 Oct 08:30:00 10 OTTO LANGE (NWP) VS ELDRED BOUGAARD (CG) 5 0 OTTO LANGE (NWP)
04 Oct 08:30:00 11 SHABIER SAMUALS (OVB) VS NIRO RAMCHARITER (SDB) 1 5 NIRO RAMCHARITER (SDB)
04 Oct 08:30:00 12 GRANT RUITERS (OVB) VS AZIM HOOSEN (CG) 12 3 5 AZIM HOOSEN (CG) 12
04 Oct 08:30:00 13 PIETER DU TOIT (EG) 13 VS DARREN CLOETE (WP) 5 1 PIETER DU TOIT (EG) 13 ,
04 Oct 08:30:00 14 ALTON ABRAHAMS (IKP) VS BOSCO MANAKANA (GN) 2 5 BOSCO MANAKANA (GN) ,
04 Oct 08:30:00 15 ROBBIE GRACE (GN) VS JERMAINE CAROLUS (CG) 5 2 ROBBIE GRACE (GN) ,
04 Oct 08:30:00 16 BRENTON LADSON (NWP) VS NAZEEM WASSUNG (WP) 4 1 5 NAZEEM WASSUNG (WP) 4 ,
04 Oct 08:30:00 17 TEWIS JOUBERT (GN) 3 VS DAWOOD BOER (IKP) 5 1 TEWIS JOUBERT (GN) 3 ,
04 Oct 08:30:00 18 WESLEY BORMAN (GN) VS RAJA NAIDOO (SAP) 4 5 RAJA NAIDOO (SAP) ,
04 Oct 08:30:00 19 NEVILLE DAVIDS (NWP) VS KASHIEF AJAM (OVB) 5 4 NEVILLE DAVIDS (NWP) ,
04 Oct 08:30:00 20 PAUL ENGEL (OVB) VS KETAN NYDOO (CG) 14 3 5 KETAN NYDOO (CG) 14 ,
04 Oct 08:30:00 21 DEAN BYLEVELD (WP) 11 VS GALIEK SAVILLE (IKP) 5 2 DEAN BYLEVELD (WP) 11 ,
04 Oct 08:30:00 22 SHUKRI ISAACS (IKP) VS MEL VAN WYK (GN) 5 1 SHUKRI ISAACS (IKP) ,
04 Oct 08:30:00 23 JONATHAN SCHOLTZ (EG) VS YADESH MAHARAJ (KZN) 2 5 YADESH MAHARAJ (KZN) ,
04 Oct 08:30:00 24 JEREMIAH NAIDOO (SAP) VS LUCAS VENTER (EG) 6 5 0 JEREMIAH NAIDOO (SAP) ,
04 Oct 08:30:00 25 YAZEED SALIE (WC) 7 VS HEINRICH MARITZ (CW) 5 3 YAZEED SALIE (WC) 7 ,
04 Oct 08:30:00 26 KHUTSO MOTHIBA (GN) VS LESLIE MUNTINGH (EG) 3 5 LESLIE MUNTINGH (EG) ,
04 Oct 08:30:00 27 SHANE PELSER (CG) VS MOHAMMED SEEDAT (SG) 2 5 MOHAMMED SEEDAT (SG) ,
04 Oct 08:30:00 28 PHILLIP BESTER (MP) VS MBUTI MBOTYENI (EC) 10 3 5 MBUTI MBOTYENI (EC) 10 ,
04 Oct 08:30:00 29 BENJAMIN LESTER (WC) 15 VS RENALDO SWARTZ (BOL) 5 4 BENJAMIN LESTER (WC) 15 ,
04 Oct 08:30:00 30 ESAIVAN GOVENDER (EG) VS WAYNE WEBBER (WC) 3 5 WAYNE WEBBER (WC) ,
04 Oct 08:30:00 31 RIAAN BOTHMA (GN) VS ANGELO MAY (OVB) 4 5 ANGELO MAY (OVB) ,
04 Oct 08:30:00 32 SUNDRES COOPOO (EC) VS SELLO DICK (CG) 2 1 5 SELLO DICK (CG) 2 ,

128 (96)

Best of 7
Date Time Table Player A   Player B Score Score Winner Referee
3 Oct 17:30:00 1 HENRY KRUGER (SDB) VS RICARDO WHITAKKER (WC) 4 3 HENRY KRUGER (SDB) ,
3 Oct 17:30:00 2 COLLIN CATO (MP) VS ZIAD KHAN (CG) 3 4 ZIAD KHAN (CG) ,
3 Oct 17:30:00 3 ZAINE KHAN (SG) VS DURAN CLAASEN (WCR) 4 1 ZAINE KHAN (SG) ,
3 Oct 17:30:00 4 THAMSANQA JABAVU (CG) VS SHANE NOLAN (MP) 4 0 THAMSANQA JABAVU (CG) ,
3 Oct 17:30:00 5 TSHEPO SEASEBO (CG) VS KUMARAN PATCHAI (KZN) 2 4 KUMARAN PATCHAI (KZN) ,
3 Oct 17:30:00 6 SHAWN MARIETTA (EG) VS DAYA MOODLEY (KZN) 1 4 DAYA MOODLEY (KZN) ,
3 Oct 17:30:00 7 REZA SAFOEDIEN (IKP) VS MOOSA SHAIK (WP) 4 2 REZA SAFOEDIEN (IKP) ,
3 Oct 17:30:00 8 RIAZ RAHIM (SG) VS JACOBUS JANKOWITZ (NWP) 2 4 JACOBUS JANKOWITZ (NWP) ,
3 Oct 17:30:00 9 YUEN STOUT (WC) VS GERRIT VENTER (GN) 4 0 YUEN STOUT (WC) ,
3 Oct 17:30:00 10 NATHANIAN DANIELS (WP) VS YANDISA MAJOLA (EC) 3 4 YANDISA MAJOLA (EC) ,
3 Oct 17:30:00 11 IVANO FELIX (IKP) VS SUPER DLAMINI (CG) 4 2 IVANO FELIX (IKP) ,
3 Oct 17:30:00 12 TUMI NYARELI (CG) VS SHAKIER GORDON (IKP) 4 1 TUMI NYARELI (CG) ,
3 Oct 17:30:00 13 OTTO LANGE (NWP) VS SEAN YUILL (WCR) 4 3 OTTO LANGE (NWP) ,
3 Oct 17:30:00 14 CORRIE KEMP (NWP) VS FAIZEL LINKS (WC) 1 4 FAIZEL LINKS (WC) ,
3 Oct 17:30:00 15 SHABIER SAMUALS (OVB) VS PAUL MILLER (BOL) 4 1 SHABIER SAMUALS (OVB) ,
3 Oct 17:30:00 16 LUKE CLOETE (WC) VS ELDRED BOUGAARD (CG) 0 4 ELDRED BOUGAARD (CG) ,
3 Oct 17:30:00 17 GRANT RUITERS (OVB) VS SHAIN DICKENSON (IKP) 4 3 GRANT RUITERS (OVB) ,
3 Oct 17:30:00 18 AMY-CLAIRE KING (GN) VS NIRO RAMCHARITER (SDB) 2 4 NIRO RAMCHARITER (SDB) ,
3 Oct 17:30:00 19 SHANE DAVIES (MP) VS ALTON ABRAHAMS (IKP) 1 4 ALTON ABRAHAMS (IKP) ,
3 Oct 17:30:00 20 VICTOR DEVENISH (SDB) VS DARREN CLOETE (WP) 3 4 DARREN CLOETE (WP) ,
3 Oct 17:30:00 21 JUAN VAN TONDER (OVB) VS ROBBIE GRACE (GN) 2 4 ROBBIE GRACE (GN) ,
3 Oct 17:30:00 22 BOSCO MANAKANA (GN) VS FAHIEM DOUT (WP) 4 1 BOSCO MANAKANA (GN) ,
3 Oct 17:30:00 23 PIERRE PROLLIUS (EG) VS BRENTON LADSON (NWP) 2 4 BRENTON LADSON (NWP) ,
3 Oct 17:30:00 24 JERMAINE CAROLUS (CG) VS LOUW NOLTE (EG) 4 1 JERMAINE CAROLUS (CG) ,
3 Oct 17:30:00 25 POOGANDRAN NAIDOO (KZN) VS WESLEY BORMAN (GN) 2 4 WESLEY BORMAN (GN) ,
3 Oct 17:30:00 26 DAWOOD BOER (IKP) VS MARLON MANNEL (WC) 4 2 DAWOOD BOER (IKP) ,
3 Oct 17:30:00 27 NEVILLE DAVIDS (NWP) VS MOURITS MULLER (GN) 4 2 NEVILLE DAVIDS (NWP) ,
3 Oct 17:30:00 28 AMANDRE ERASMUS (GN) VS RAJA NAIDOO (SAP) 1 4 RAJA NAIDOO (SAP) ,
3 Oct 17:30:00 29 PAUL ENGEL (OVB) VS RUAN NAUDE (EG) 4 2 PAUL ENGEL (OVB) ,
3 Oct 17:30:00 30 KASHIEF AJAM (OVB) VS BRONWILL PRINCE (EC) 4 2 KASHIEF AJAM (OVB) ,
3 Oct 17:30:00 31 SHUKRI ISAACS (IKP) VS SHANE WINDVOGEL (BOL) 4 0 SHUKRI ISAACS (IKP) ,
3 Oct 17:30:00 32 GALIEK SAVILLE (IKP) VS ANDRE DE JAGER (MP) 4 1 GALIEK SAVILLE (IKP) ,
3 Oct 17:30:00 33 WILLOW ADRIAANSE (CG) VS JONATHAN SCHOLTZ (EG) 3 4 JONATHAN SCHOLTZ (EG) ,
3 Oct 17:30:00 34 HENOCH VAN DER MERWE (EG) VS MEL VAN WYK (GN) 3 4 MEL VAN WYK (GN) ,
3 Oct 17:30:00 35 JEREMIAH NAIDOO (SAP) VS ARON DONOHUE (EG) 4 1 JEREMIAH NAIDOO (SAP) ,
3 Oct 17:30:00 36 YADESH MAHARAJ (KZN) VS CLYDE BUCHANAN (EG) 4 1 YADESH MAHARAJ (KZN) ,
3 Oct 17:30:00 37 KHUTSO MOTHIBA (GN) VS DE WET KOTZEE (NWP) 4 3 KHUTSO MOTHIBA (GN) ,
3 Oct 17:30:00 38 HEINRICH MARITZ (CW) VS GARTH BASSON (BOL) 4 2 HEINRICH MARITZ (CW) ,
3 Oct 17:30:00 39 SHANE PELSER (CG) VS RAWSHIN RILEY (WC) 4 2 SHANE PELSER (CG) ,
3 Oct 17:30:00 40 LESLIE MUNTINGH (EG) VS VAUGHAN RAMJEE (CG) 4 1 LESLIE MUNTINGH (EG) ,
3 Oct 17:30:00 41 PHILLIP BESTER (MP) VS SIYABONGA MAQABASA (EC) 4 1 PHILLIP BESTER (MP) ,
3 Oct 17:30:00 42 DAMION HUMAN (OVB) VS MOHAMMED SEEDAT (SG) 2 4 MOHAMMED SEEDAT (SG) ,
3 Oct 17:30:00 43 ESAIVAN GOVENDER (EG) VS ARNOLD OLIVIER (WCR) 4 2 ESAIVAN GOVENDER (EG) ,
3 Oct 17:30:00 44 CAMERON THOPS (IKP) VS RENALDO SWARTZ (BOL) 0 4 RENALDO SWARTZ (BOL) ,
3 Oct 17:30:00 45 RIAAN BOTHMA (GN) VS RAPHAEL RUSANO (GN) 4 3 RIAAN BOTHMA (GN) ,
3 Oct 17:30:00 46 WAYNE WEBBER (WC) VS TAURIQ DAVIDS (IKP) 4 1 WAYNE WEBBER (WC) ,
3 Oct 17:30:00 47 SUNDRES COOPOO (EC) VS MICHAEL JONES (WP) 4 1 SUNDRES COOPOO (EC) ,
3 Oct 17:30:00 48 ANGELO MAY (OVB) VS GAVILYN NOEL (BOL) 4 3 ANGELO MAY (OVB) ,

256 (192)

Best of 7
Date Time Table Player A   Player B Score Score Winner Referee
03 Oct 14:00:00 1 DRISDEN CROOK (WG) VS HENRY KRUGER (SDB) 2 4 HENRY KRUGER (SDB) ,
03 Oct 14:00:00 2 MANSOOR VAN DER FORT (IKP) VS RICARDO WHITAKKER (WC) 2 4 RICARDO WHITAKKER (WC) ,
03 Oct 14:00:00 3 TIRHANI SHIPHAMELE (GN) VS COLLIN CATO (MP) 2 4 COLLIN CATO (MP) ,
03 Oct 14:00:00 4 LOUIS TEXEIRA (WC) VS ZIAD KHAN (CG) 3 4 ZIAD KHAN (CG) ,
03 Oct 14:00:00 5 SYLVIA PIETERSE (MP) VS ZAINE KHAN (SG) 1 4 ZAINE KHAN (SG) ,
03 Oct 14:00:00 6 DURAN CLAASEN (WCR) VS SALVINO GOVENDER (SG) 4 3 DURAN CLAASEN (WCR) ,
03 Oct 14:00:00 7 THAMSANQA JABAVU (CG) VS CASSIEM CAROLUS (IKP) 4 1 THAMSANQA JABAVU (CG) ,
03 Oct 14:00:00 8 MAXWELL WILLIAMS (SG) VS SHANE NOLAN (MP) 0 4 SHANE NOLAN (MP) ,
03 Oct 14:00:00 9 TSHEPO SEASEBO (CG) VS ANWAR PETERSEN (WP) 4 2 TSHEPO SEASEBO (CG) ,
03 Oct 14:00:00 10 JEREMIAS MACHIEL (OVB) VS KUMARAN PATCHAI (KZN) 0 4 KUMARAN PATCHAI (KZN) ,
03 Oct 14:00:00 11 SHAWN MARIETTA (EG) VS ARMANDT BRITZ (WG) 4 2 SHAWN MARIETTA (EG) ,
03 Oct 14:00:00 12 FAIZEL ISAACS (IKP) VS DAYA MOODLEY (KZN) 1 4 DAYA MOODLEY (KZN) ,
03 Oct 14:00:00 13 REZA SAFOEDIEN (IKP) VS PAUL DAVEY (IKP) 4 2 REZA SAFOEDIEN (IKP) ,
03 Oct 14:00:00 14 JONATHAN BENTLEY (SDB) VS MOOSA SHAIK (WP) 2 4 MOOSA SHAIK (WP) ,
03 Oct 14:00:00 15 RIAZ RAHIM (SG) VS HECTOR GERMESHUYS (SDB) 4 0 RIAZ RAHIM (SG) ,
03 Oct 14:00:00 16 KOBUS CROUS (CW) VS JACOBUS JANKOWITZ (NWP) 2 4 JACOBUS JANKOWITZ (NWP) ,
03 Oct 14:00:00 17 BERNARD HUGHES (SDB) VS YUEN STOUT (WC) 2 4 YUEN STOUT (WC) ,
03 Oct 14:00:00 18 GERRIT VENTER (GN) VS MUNIER CASSIM (GN) 4 3 GERRIT VENTER (GN) ,
03 Oct 14:00:00 19 CARLO APPOLIS (WC) VS NATHANIAN DANIELS (WP) 3 4 NATHANIAN DANIELS (WP) ,
03 Oct 14:00:00 20 CAREL KUHN (GN) VS YANDISA MAJOLA (EC) 3 4 YANDISA MAJOLA (EC) ,
03 Oct 14:00:00 21 IVANO FELIX (IKP) VS FABIAN OTTO (CG) 4 1 IVANO FELIX (IKP) ,
03 Oct 14:00:00 22 SUPER DLAMINI (CG) VS SHANE GOLIATH (CG) 4 2 SUPER DLAMINI (CG) ,
03 Oct 14:00:00 23 TUMI NYARELI (CG) VS LOVELY MATHEMBU (CG) 4 2 TUMI NYARELI (CG) ,
03 Oct 14:00:00 24 PIERRE PRINSLOO (NWP) VS SHAKIER GORDON (IKP) 0 4 SHAKIER GORDON (IKP) ,
03 Oct 14:00:00 25 OTTO LANGE (NWP) VS WADE CARELSE (IKP) 4 3 OTTO LANGE (NWP) ,
03 Oct 14:00:00 26 LOGAN GROBBELAAR (NWP) VS SEAN YUILL (WCR) 3 4 SEAN YUILL (WCR) ,
03 Oct 14:00:00 27 ANMARI KRUGER (SDB) VS CORRIE KEMP (NWP) 1 4 CORRIE KEMP (NWP) ,
03 Oct 14:00:00 28 FAIZEL LINKS (WC) VS RASHAAD SEDICK (OVB) 4 1 FAIZEL LINKS (WC) ,
03 Oct 14:00:00 29 MELVYN NEETHLING (CW) VS SHABIER SAMUALS (OVB) 1 4 SHABIER SAMUALS (OVB) ,
03 Oct 14:00:00 30 CHARL SMIT (EG) VS PAUL MILLER (BOL) 2 4 PAUL MILLER (BOL) ,
03 Oct 14:00:00 31 JASON ROBERTS (WC) VS LUKE CLOETE (WC) 3 4 LUKE CLOETE (WC) ,
03 Oct 14:00:00 32 RANDAL CARELE (IKP) VS ELDRED BOUGAARD (CG) 0 4 ELDRED BOUGAARD (CG) ,
03 Oct 14:00:00 33 AYABONGA JANTJIES (EC) VS GRANT RUITERS (OVB) 2 4 GRANT RUITERS (OVB) ,
03 Oct 14:00:00 34 GAVIN SONNEKUS (EC) VS SHAIN DICKENSON (IKP) 2 4 SHAIN DICKENSON (IKP) ,
03 Oct 14:00:00 35 ISAAC POTSANE (NWP) VS AMY-CLAIRE KING (GN) 1 4 AMY-CLAIRE KING (GN) ,
03 Oct 14:00:00 36 AJ NORTON (NWP) VS NIRO RAMCHARITER (SDB) 2 4 NIRO RAMCHARITER (SDB) ,
03 Oct 14:00:00 37 SHANE DAVIES (MP) VS NICOLAAS STEYTLER (SDB) 4 2 SHANE DAVIES (MP) ,
03 Oct 14:00:00 38 NATASHA KHAN (CG) VS ALTON ABRAHAMS (IKP) 1 4 ALTON ABRAHAMS (IKP) ,
03 Oct 14:00:00 39 EMILE SWATRZ (BOL) VS VICTOR DEVENISH (SDB) 2 4 VICTOR DEVENISH (SDB) ,
03 Oct 14:00:00 40 HENDRIK PRETORIUS (EG) VS DARREN CLOETE (WP) 2 4 DARREN CLOETE (WP) ,
03 Oct 14:00:00 41 GERHARD VAN DER WALT (SDB) VS JUAN VAN TONDER (OVB) 2 4 JUAN VAN TONDER (OVB) ,
03 Oct 14:00:00 42 WILLIE PRINSLOO (NWP) VS ROBBIE GRACE (GN) 0 4 ROBBIE GRACE (GN) ,
03 Oct 14:00:00 43 BOSCO MANAKANA (GN) VS WIMPIE VAN HEERDEN (NWP) 4 2 BOSCO MANAKANA (GN) ,
03 Oct 14:00:00 44 SERVAAS COETZEE (CW) VS FAHIEM DOUT (WP) 0 4 FAHIEM DOUT (WP) ,
03 Oct 14:00:00 45 PIERRE PROLLIUS (EG) VS JAN VAN DER MERWE (EG) 4 1 PIERRE PROLLIUS (EG) ,
03 Oct 14:00:00 46 BRENTON LADSON (NWP) VS DENZIL FELIX (CW) 4 3 BRENTON LADSON (NWP) ,
03 Oct 14:00:00 47 RAVI KISTENSAMY (KZN) VS JERMAINE CAROLUS (CG) 2 4 JERMAINE CAROLUS (CG) ,
03 Oct 14:00:00 48 JOHAN DE JAGER (MP) VS LOUW NOLTE (EG) 0 4 LOUW NOLTE (EG) ,
03 Oct 15:30:00 1 POOGANDRAN NAIDOO (KZN) VS DARREN MATTHEWS (EC) 4 0 POOGANDRAN NAIDOO (KZN) ,
03 Oct 15:30:00 2 CHRIS BARNARD (CW) VS WESLEY BORMAN (GN) 1 4 WESLEY BORMAN (GN) ,
03 Oct 15:30:00 3 DAWOOD BOER (IKP) VS SAMAD ABDUL TAMBOOR (WC) 4 1 DAWOOD BOER (IKP) ,
03 Oct 15:30:00 4 MARLON MANNEL (WC) VS PREMESH SOOKA (SG) 4 1 MARLON MANNEL (WC) ,
03 Oct 15:30:00 5 ABDULLAH GAMALDIEN (OVB) VS NEVILLE DAVIDS (NWP) 2 4 NEVILLE DAVIDS (NWP) ,
03 Oct 15:30:00 6 JACQUES VENTER (MP) VS MOURITS MULLER (GN) 0 4 MOURITS MULLER (GN) ,
03 Oct 15:30:00 7 FRANKLIN BANTOM (OVB) VS AMANDRE ERASMUS (GN) 2 4 AMANDRE ERASMUS (GN) ,
03 Oct 15:30:00 8 VERNON DUFFY (NWP) VS RAJA NAIDOO (SAP) 0 4 RAJA NAIDOO (SAP) ,
03 Oct 15:30:00 9 PAUL ENGEL (OVB) VS WAYNE ROBERTS (WC) 4 0 PAUL ENGEL (OVB) ,
03 Oct 15:30:00 10 RUAN NAUDE (EG) VS RIAAN BRONKHORST (EG) 4 3 RUAN NAUDE (EG) ,
03 Oct 15:30:00 11 STEPHEN DYER (EC) VS KASHIEF AJAM (OVB) 3 4 KASHIEF AJAM (OVB) ,
03 Oct 15:30:00 12 BRONWILL PRINCE (EC) VS WILLIAM BOOYSEN (IKP) 4 0 BRONWILL PRINCE (EC) ,
03 Oct 15:30:00 13 SHUKRI ISAACS (IKP) VS REGINALD JAYANANDHAN (EG) 4 1 SHUKRI ISAACS (IKP) ,
03 Oct 15:30:00 14 SHANE WINDVOGEL (BOL) VS ANTONIO MAC MASTER (WG) 4 1 SHANE WINDVOGEL (BOL) ,
03 Oct 15:30:00 15 GALIEK SAVILLE (IKP) VS LUKE FRIESTER (WP) 4 1 GALIEK SAVILLE (IKP) ,
03 Oct 15:30:00 16 DAYNE FREDERIKSEN (EG) VS ANDRE DE JAGER (MP) 2 4 ANDRE DE JAGER (MP) ,
03 Oct 15:30:00 17 WILLOW ADRIAANSE (CG) VS SIMON MOSOMANE (GN) 4 3 WILLOW ADRIAANSE (CG) ,
03 Oct 15:30:00 18 KOBUS BADENHORST (MP) VS JONATHAN SCHOLTZ (EG) 1 4 JONATHAN SCHOLTZ (EG) ,
03 Oct 15:30:00 19 HENOCH VAN DER MERWE (EG) VS DOMINIC BARNES (WP) 4 2 HENOCH VAN DER MERWE (EG) ,
03 Oct 15:30:00 20 CHARL FERREIRA (CW) VS MEL VAN WYK (GN) 0 4 MEL VAN WYK (GN) ,
03 Oct 15:30:00 21 IAN ENGELBRECHT (EG) VS JEREMIAH NAIDOO (SAP) 1 4 JEREMIAH NAIDOO (SAP) ,
03 Oct 15:30:00 22 CHRIS NORTON (NWP) VS ARON DONOHUE (EG) 1 4 ARON DONOHUE (EG) ,
03 Oct 15:30:00 23 YADESH MAHARAJ (KZN) VS CHRIS BOSHOFF (SDB) 4 2 YADESH MAHARAJ (KZN) ,
03 Oct 15:30:00 24 CLYDE BUCHANAN (EG) VS ANDRE VAN VUUREN (WCR) 4 3 CLYDE BUCHANAN (EG) ,
03 Oct 15:30:00 25 WARREN STEVENS (CG) VS KHUTSO MOTHIBA (GN) 1 4 KHUTSO MOTHIBA (GN) ,
03 Oct 15:30:00 26 DE WET KOTZEE (NWP) VS FERSTENO HENDRICKS (BOL) 4 3 DE WET KOTZEE (NWP) ,
03 Oct 15:30:00 27 HEINRICH MARITZ (CW) VS BERNARD WOODS (SAP) 4 3 HEINRICH MARITZ (CW) ,
03 Oct 15:30:00 28 LAWRENZO WILLIAMS (OVB) VS GARTH BASSON (BOL) 1 4 GARTH BASSON (BOL) ,
03 Oct 15:30:00 29 THABIET SCULLARD (IKP) VS SHANE PELSER (CG) 1 4 SHANE PELSER (CG) ,
03 Oct 15:30:00 30 RAWSHIN RILEY (WC) VS SACHIN DHEVNUNAN (KZN) 4 3 RAWSHIN RILEY (WC) ,
03 Oct 15:30:00 31 JONATHON KRIEL (WC) VS LESLIE MUNTINGH (EG) 0 4 LESLIE MUNTINGH (EG) ,
03 Oct 15:30:00 32 BRANDON KISTENSAMY (KZN) VS VAUGHAN RAMJEE (CG) 1 4 VAUGHAN RAMJEE (CG) ,
03 Oct 15:30:00 33 ANDILE NKAMBULE (EG) VS PHILLIP BESTER (MP) 0 4 PHILLIP BESTER (MP) ,
03 Oct 15:30:00 34 NAZAA MARRION (OVB) VS SIYABONGA MAQABASA (EC) 3 4 SIYABONGA MAQABASA (EC) ,
03 Oct 15:30:00 35 NASIEF ABRAHAMS (IKP) VS DAMION HUMAN (OVB) 3 4 DAMION HUMAN (OVB) ,
03 Oct 15:30:00 36 MOHAMMED SEEDAT (SG) VS CODEY CALITZ (SDB) 4 0 MOHAMMED SEEDAT (SG) ,
03 Oct 15:30:00 37 GIDEON JOOSTE (WG) VS ESAIVAN GOVENDER (EG) 2 4 ESAIVAN GOVENDER (EG) ,
03 Oct 15:30:00 38 ARNOLD OLIVIER (WCR) VS STEYN PIENAAR (WG) 4 1 ARNOLD OLIVIER (WCR) ,
03 Oct 15:30:00 39 CAMERON THOPS (IKP) VS STORM OOSTHUIZEN (WCR) 4 1 CAMERON THOPS (IKP) ,
03 Oct 15:30:00 40 HARDUS HOON (GN) VS RENALDO SWARTZ (BOL) 2 4 RENALDO SWARTZ (BOL) ,
03 Oct 15:30:00 41 RIAAN BOTHMA (GN) VS RAYMOND LAWRENCE (CW) 4 1 RIAAN BOTHMA (GN) ,
03 Oct 15:30:00 42 ROBIN DEMPERS (IKP) VS RAPHAEL RUSANO (GN) 0 4 RAPHAEL RUSANO (GN) ,
03 Oct 15:30:00 43 MARIUS LEWIS (SDB) VS WAYNE WEBBER (WC) 2 4 WAYNE WEBBER (WC) ,
03 Oct 15:30:00 44 JANNIE DUVENAGE (MP) VS TAURIQ DAVIDS (IKP) 1 4 TAURIQ DAVIDS (IKP) ,
03 Oct 15:30:00 45 SUNDRES COOPOO (EC) VS PIETER RADEMEYER (EC) 4 1 SUNDRES COOPOO (EC) ,
03 Oct 15:30:00 46 ZAINUL SHEIK (GN) VS MICHAEL JONES (WP) 0 4 MICHAEL JONES (WP) ,
03 Oct 15:30:00 47 THABO MAHLANGU (GN) VS ANGELO MAY (OVB) 3 4 ANGELO MAY (OVB) ,
03 Oct 15:30:00 48 JOHAN LOWINGS (EG) VS GAVILYN NOEL (BOL) 0 4 GAVILYN NOEL (BOL) ,

512 (384)

Best of 7
Date Time Table Player A   Player B Score Score Winner Referee
03 Oct 11:00:00 1 JOHAN VAN DER WALT (EG) VS NAZAA MARRION (OVB) 1 4 NAZAA MARRION (OVB) ,
03 Oct 11:00:00 2 MICHAEL FERNANDEZ (KZN) VS NASIEF ABRAHAMS (IKP) 0 4 NASIEF ABRAHAMS (IKP) ,
03 Oct 11:00:00 3 RISHI ROOPNARIAN (SG) VS MOHAMMED SEEDAT (SG) 1 4 MOHAMMED SEEDAT (SG) ,
03 Oct 11:00:00 4 BRAYDON BENTON (CG) VS GIDEON JOOSTE (WG) 0 4 GIDEON JOOSTE (WG) ,
03 Oct 11:00:00 5 SHAFIEK PETERS (WP) VS ARNOLD OLIVIER (WCR) 0 4 ARNOLD OLIVIER (WCR) ,
03 Oct 11:00:00 6 EBRAHIM MOHAMED (SG) VS CAMERON THOPS (IKP) 3 4 CAMERON THOPS (IKP) ,
03 Oct 11:00:00 7 CECIL STEPHENS (CG) VS HARDUS HOON (GN) 2 4 HARDUS HOON (GN) ,
03 Oct 11:00:00 8 CHRISTO VENTER (WG) VS RIAAN BOTHMA (GN) 0 4 RIAAN BOTHMA (GN) ,
03 Oct 11:00:00 9 WEHAN VISSER (SDB) VS ROBIN DEMPERS (IKP) 2 4 ROBIN DEMPERS (IKP) ,
03 Oct 11:00:00 10 MARIUS LEWIS (SDB) VS REMANO SCHEEPERS (IKP) 4 1 MARIUS LEWIS (SDB) ,
03 Oct 11:00:00 11 SELENE HAVENGA (OVB) VS JANNIE DUVENAGE (MP) 1 4 JANNIE DUVENAGE (MP) ,
03 Oct 11:00:00 12 SANDILE MTSHEMLA (EC) VS SUNDRES COOPOO (EC) 0 4 SUNDRES COOPOO (EC) ,
03 Oct 11:00:00 13 ZAINUL SHEIK (GN) VS DAVID DAVIES (MP) 4 1 ZAINUL SHEIK (GN) ,
03 Oct 11:00:00 14 ZAIN SAMUELS (IKP) VS THABO MAHLANGU (GN) 2 4 THABO MAHLANGU (GN) ,
03 Oct 11:00:00 15 SHARIEF SEPTEMBER (IKP) VS JOHAN LOWINGS (EG) 0 4 JOHAN LOWINGS (EG) ,
03 Oct 11:00:00 16 THEOPHILUS PILLAY (SAP) VS HENRY KRUGER (SDB) 0 4 HENRY KRUGER (SDB) ,
03 Oct 11:00:00 17 CARLO WALTERS (EC) VS RICARDO WHITAKKER (WC) 0 4 RICARDO WHITAKKER (WC) ,
03 Oct 11:00:00 18 WAYNE SWARTZ (BOL) VS COLLIN CATO (MP) 2 4 COLLIN CATO (MP) ,
03 Oct 11:00:00 19 ZIAD KHAN (CG) VS WADE FRANKE (IKP) 4 3 ZIAD KHAN (CG) ,
03 Oct 11:00:00 20 JUAN MALGAS (WCR) VS ZAINE KHAN (SG) 0 4 ZAINE KHAN (SG) ,
03 Oct 11:00:00 21 SALVINO GOVENDER (SG) VS RUDI BOTHA (NWP) 4 0 SALVINO GOVENDER (SG) ,
03 Oct 11:00:00 22 CASSIEM CAROLUS (IKP) VS FREDDIE LABUSCHAGNE (WG) 4 0 CASSIEM CAROLUS (IKP) ,
03 Oct 11:00:00 23 FRANCIOS HATTING (WG) VS SHANE NOLAN (MP) 1 4 SHANE NOLAN (MP) ,
03 Oct 11:00:00 24 CHRISTOPHER DE JAGER (NWP) VS ANWAR PETERSEN (WP) 2 4 ANWAR PETERSEN (WP) ,
03 Oct 11:00:00 25 KUMARAN PATCHAI (KZN) VS AIDEN JOSEPH (CG) 4 0 KUMARAN PATCHAI (KZN) ,
03 Oct 11:00:00 26 CINNY JOOSTE (WG) VS ARMANDT BRITZ (WG) 1 4 ARMANDT BRITZ (WG) ,
03 Oct 11:00:00 27 DAYA MOODLEY (KZN) VS WYNAND BOSMAN (MP) 4 0 DAYA MOODLEY (KZN) ,
03 Oct 11:00:00 28 PAUL DAVEY (IKP) VS LEVIN POONAN (SAP) 4 2 PAUL DAVEY (IKP) ,
03 Oct 11:00:00 29 MOOSA SHAIK (WP) VS RAYMONDO PLAATJIES (EC) 4 0 MOOSA SHAIK (WP) ,
03 Oct 11:00:00 30 HECTOR GERMESHUYS (SDB) VS PRAVI GANGAN (SAP) 4 3 HECTOR GERMESHUYS (SDB) ,
03 Oct 11:00:00 31 RENIER VAN DER HYDE (EG) VS JACOBUS JANKOWITZ (NWP) 1 4 JACOBUS JANKOWITZ (NWP) ,
03 Oct 11:00:00 32 YUEN STOUT (WC) VS MERCY LYNCH (CG) 4 0 YUEN STOUT (WC) ,
03 Oct 11:00:00 33 MUNIER CASSIM (GN) VS AUDBREY JOHNS (WP) 4 0 MUNIER CASSIM (GN) ,
03 Oct 11:00:00 34 NATHANIAN DANIELS (WP) VS VENTINO BIEGENAAR (CW) 4 0 NATHANIAN DANIELS (WP) ,
03 Oct 11:00:00 35 WINSTON MILLER (SG) VS YANDISA MAJOLA (EC) 1 4 YANDISA MAJOLA (EC) ,
03 Oct 11:00:00 36 ELIAS NAMAKHKHYA (OVB) VS FABIAN OTTO (CG) 2 4 FABIAN OTTO (CG) ,
03 Oct 11:00:00 37 DEWALD DIXON (WCR) VS SHANE GOLIATH (CG) 1 4 SHANE GOLIATH (CG) ,
03 Oct 11:00:00 38 COBUS BESTER (MP) VS LOVELY MATHEMBU (CG) 0 4 LOVELY MATHEMBU (CG) ,
03 Oct 11:00:00 39 WADE PETERSON (IKP) VS SHAKIER GORDON (IKP) 0 4 SHAKIER GORDON (IKP) ,
03 Oct 11:00:00 40 JACOBUS VAN DER MERWE (SDB) VS WADE CARELSE (IKP) 1 4 WADE CARELSE (IKP) ,
03 Oct 12:00:00 1 RONALD BUTHELEZI (IKP) VS SEAN YUILL (WCR) 0 4 SEAN YUILL (WCR) ,
03 Oct 12:00:00 2 CORRIE KEMP (NWP) VS JOHN MACAULEY (SDB) 4 2 CORRIE KEMP (NWP) ,
03 Oct 12:00:00 3 MIKE TURNER (EC) VS RASHAAD SEDICK (OVB) 3 4 RASHAAD SEDICK (OVB) ,
03 Oct 12:00:00 4 THEO YON (WP) VS SHABIER SAMUALS (OVB) 2 4 SHABIER SAMUALS (OVB) ,
03 Oct 12:00:00 5 PAUL MILLER (BOL) VS DYLAN DE BEER (WG) 4 0 PAUL MILLER (BOL) ,
03 Oct 12:00:00 6 LUKE CLOETE (WC) VS RIAAN FRITZ (WG) 4 0 LUKE CLOETE (WC) ,
03 Oct 12:00:00 7 ELDRED BOUGAARD (CG) VS YASIEM LINKS (IKP) 4 0 ELDRED BOUGAARD (CG) ,
03 Oct 12:00:00 8 GRANT RUITERS (OVB) VS KERROW O'CONNELL (EG) 4 1 GRANT RUITERS (OVB) ,
03 Oct 12:00:00 9 ABDUL GAMIELDIEN (WP) VS SHAIN DICKENSON (IKP) 1 4 SHAIN DICKENSON (IKP) ,
03 Oct 12:00:00 10 SHAUN VAN RENSBURG (EC) VS AMY-CLAIRE KING (GN) 0 4 AMY-CLAIRE KING (GN) ,
03 Oct 12:00:00 11 NIRO RAMCHARITER (SDB) VS NICO SWART (GN) 4 2 NIRO RAMCHARITER (SDB) ,
03 Oct 12:00:00 12 ALLAN MARAIS (IKP) VS NICOLAAS STEYTLER (SDB) 3 4 NICOLAAS STEYTLER (SDB) ,
03 Oct 12:00:00 13 BUYILE BASHE (IKP) VS ALTON ABRAHAMS (IKP) 1 4 ALTON ABRAHAMS (IKP) ,
03 Oct 12:00:00 14 PIETER VAN GREUNEN (NWP) VS VICTOR DEVENISH (SDB) 0 4 VICTOR DEVENISH (SDB) ,
03 Oct 12:00:00 15 DARREN CLOETE (WP) VS REEGAN SKEFFERS (WC) 4 3 DARREN CLOETE (WP) ,
03 Oct 12:00:00 16 DENVER KLAASEN (EC) VS JUAN VAN TONDER (OVB) 2 4 JUAN VAN TONDER (OVB) ,
03 Oct 12:00:00 17 WAYNE DAVIDS (SDB) VS ROBBIE GRACE (GN) 2 4 ROBBIE GRACE (GN) ,
03 Oct 12:00:00 18 LUKE-JOHN MATTHEE (CW) VS WIMPIE VAN HEERDEN (NWP) 1 4 WIMPIE VAN HEERDEN (NWP) ,
03 Oct 12:00:00 19 FAHIEM DOUT (WP) VS BRADLEY SELANE (OVB) 4 0 FAHIEM DOUT (WP) ,
03 Oct 12:00:00 20 CHESLYN VAN ROOYEN (WP) VS JAN VAN DER MERWE (EG) 1 4 JAN VAN DER MERWE (EG) ,
03 Oct 12:00:00 21 DENZIL FELIX (CW) VS CARL VON WEILLIGH (MP) 4 0 DENZIL FELIX (CW) ,
03 Oct 12:00:00 22 JERMAINE CAROLUS (CG) VS DILLON CHETTY (SAP) 4 1 JERMAINE CAROLUS (CG) ,
03 Oct 12:00:00 23 WILLEM ODENDAAL (SDB) VS LOUW NOLTE (EG) 3 4 LOUW NOLTE (EG) ,
03 Oct 12:00:00 24 SHAUN PRETORIUS (CG) VS DARREN MATTHEWS (EC) 2 4 DARREN MATTHEWS (EC) ,
03 Oct 12:00:00 25 DAWIE STOLTZ (EG) VS WESLEY BORMAN (GN) 3 4 WESLEY BORMAN (GN) ,
03 Oct 12:00:00 26 ZONGYUN LIN (CG) VS SAMAD ABDUL TAMBOOR (WC) 2 4 SAMAD ABDUL TAMBOOR (WC) ,
03 Oct 12:00:00 27 PREMESH SOOKA (SG) VS JAYSEELAN SUBBAN (SG) 4 3 PREMESH SOOKA (SG) ,
03 Oct 12:00:00 28 NEVILLE DAVIDS (NWP) VS LEE-RAY ABURN (CG) 4 3 NEVILLE DAVIDS (NWP) ,
03 Oct 12:00:00 29 MOURITS MULLER (GN) VS CASTELLO NAIDOO (SAP) 4 0 MOURITS MULLER (GN) ,
03 Oct 12:00:00 30 LEON BOUWER (MP) VS AMANDRE ERASMUS (GN) 0 4 AMANDRE ERASMUS (GN) ,
03 Oct 12:00:00 31 RAJA NAIDOO (SAP) VS JOHN SMITH (MP) 4 0 RAJA NAIDOO (SAP) ,
03 Oct 12:00:00 32 DANIE TALJAARD (MP) VS WAYNE ROBERTS (WC) 2 4 WAYNE ROBERTS (WC) ,
03 Oct 12:00:00 33 SIYA THABETHE (MP) VS RIAAN BRONKHORST (EG) 1 4 RIAAN BRONKHORST (EG) ,
03 Oct 12:00:00 34 DAVID AFRIKA (OVB) VS KASHIEF AJAM (OVB) 1 4 KASHIEF AJAM (OVB) ,
03 Oct 12:00:00 35 WILLIAM BOOYSEN (IKP) VS CARMELA BARNES (CG) 4 2 WILLIAM BOOYSEN (IKP) ,
03 Oct 12:00:00 36 KEENAN BROWN (EC) VS REGINALD JAYANANDHAN (EG) 0 4 REGINALD JAYANANDHAN (EG) ,
03 Oct 12:00:00 37 SILVANO NICHOLSON (WC) VS ANTONIO MAC MASTER (WG) 0 4 ANTONIO MAC MASTER (WG) ,
03 Oct 12:00:00 38 LUKE FRIESTER (WP) VS JANDRE DUVENAGE (MP) 4 3 LUKE FRIESTER (WP) ,
03 Oct 12:00:00 39 ANDRE DE JAGER (MP) VS RYNO MORGAN (WCR) 4 3 ANDRE DE JAGER (MP) ,
03 Oct 12:00:00 40 SIMON MOSOMANE (GN) VS RODERICK ADAMS (BOL) 4 3 SIMON MOSOMANE (GN) ,
03 Oct 13:00:00 1 LEON DE LILIE (WC) VS JONATHAN SCHOLTZ (EG) 0 4 JONATHAN SCHOLTZ (EG) ,
03 Oct 13:00:00 2 DENZIL MOODLEY (KZN) VS DOMINIC BARNES (WP) 0 4 DOMINIC BARNES (WP) ,
03 Oct 13:00:00 3 MEL VAN WYK (GN) VS GAVIN MYBURGH (EC) 4 3 MEL VAN WYK (GN) ,
03 Oct 13:00:00 4 JEREMIAH NAIDOO (SAP) VS SBU DLADLA (GN) 4 2 JEREMIAH NAIDOO (SAP) ,
03 Oct 13:00:00 5 CHRIS VILJOEN (GN) VS ARON DONOHUE (EG) 2 4 ARON DONOHUE (EG) ,
03 Oct 13:00:00 6 CHRIS BOSHOFF (SDB) VS CARMEN BISSCHOFF (MP) 4 1 CHRIS BOSHOFF (SDB) ,
03 Oct 13:00:00 7 THEOLIN NAIDOO (SAP) VS ANDRE VAN VUUREN (WCR) 2 4 ANDRE VAN VUUREN (WCR) ,
03 Oct 13:00:00 8 WALEED STEVENS (IKP) VS KHUTSO MOTHIBA (GN) 1 4 KHUTSO MOTHIBA (GN) ,
03 Oct 13:00:00 9 FERSTENO HENDRICKS (BOL) VS HENRIK ALBERTS (SDB) 4 0 FERSTENO HENDRICKS (BOL) ,
03 Oct 13:00:00 10 BERNARD WOODS (SAP) VS CHRISTOPHER ROGERSON (CG) 4 0 BERNARD WOODS (SAP) ,
03 Oct 13:00:00 11 GARTH BASSON (BOL) VS KEVIN WESSELS (SDB) 4 2 GARTH BASSON (BOL) ,
03 Oct 13:00:00 12 MICHAEL MOLLER (EG) VS SHANE PELSER (CG) 2 4 SHANE PELSER (CG) ,
03 Oct 13:00:00 13 ANLER VISAGIE (WCR) VS SACHIN DHEVNUNAN (KZN) 1 4 SACHIN DHEVNUNAN (KZN) ,
03 Oct 13:00:00 14 DUARTE CANHA (CG) VS LESLIE MUNTINGH (EG) 3 4 LESLIE MUNTINGH (EG) ,
03 Oct 13:00:00 15 VAUGHAN RAMJEE (CG) VS ANNE MARIE GREYLING (MP) 4 1 VAUGHAN RAMJEE (CG) ,
03 Oct 13:00:00 16 PHILLIP BESTER (MP) VS RALTON JONGBLOED (WP) 4 3 PHILLIP BESTER (MP) ,
03 Oct 13:00:00 17 SIYABONGA MAQABASA (EC) VS DANNY MEIRING (EG) 4 1 SIYABONGA MAQABASA (EC) ,
03 Oct 13:00:00 18 JP OLIVIER (GN) VS DAMION HUMAN (OVB) 2 4 DAMION HUMAN (OVB) ,
03 Oct 13:00:00 19 NEELS BOTHA (MP) VS CODEY CALITZ (SDB) 0 4 CODEY CALITZ (SDB) ,
03 Oct 13:00:00 20 KOBUS VAN DER MERWE (GN) VS ESAIVAN GOVENDER (EG) 2 4 ESAIVAN GOVENDER (EG) ,
03 Oct 13:00:00 21 STEYN PIENAAR (WG) VS ESWEE KOTZEE (NWP) 4 0 STEYN PIENAAR (WG) ,
03 Oct 13:00:00 22 PIETER GROESBREEK (WCR) VS STORM OOSTHUIZEN (WCR) 1 4 STORM OOSTHUIZEN (WCR) ,
03 Oct 13:00:00 23 RENALDO SWARTZ (BOL) VS JEAN VOS (MP) 4 0 RENALDO SWARTZ (BOL) ,
03 Oct 13:00:00 24 SHANE BROOKES (WP) VS RAYMOND LAWRENCE (CW) 3 4 RAYMOND LAWRENCE (CW) ,
03 Oct 13:00:00 25 ALROY SEAFIELD (GN) VS RAPHAEL RUSANO (GN) 2 4 RAPHAEL RUSANO (GN) ,
03 Oct 13:00:00 26 WAYNE WEBBER (WC) VS ANDRE BEYERS (SG) 4 1 WAYNE WEBBER (WC) ,
03 Oct 13:00:00 27 WASEEM HANKEY (CG) VS TAURIQ DAVIDS (IKP) 1 4 TAURIQ DAVIDS (IKP) ,
03 Oct 13:00:00 28 PIETER RADEMEYER (EC) VS NOELENE JANSE VAN VUUREN (EG) 4 1 PIETER RADEMEYER (EC) ,
03 Oct 13:00:00 29 PIERRE TERBLANCE (GN) VS MICHAEL JONES (WP) 2 4 MICHAEL JONES (WP) ,
03 Oct 13:00:00 30 ANGELO MAY (OVB) VS FAWZIA ADRIAANSE (CG) 4 3 ANGELO MAY (OVB) ,
03 Oct 13:00:00 31 ANDRE REYNECKE (CW) VS GAVILYN NOEL (BOL) 1 4 GAVILYN NOEL (BOL) ,